Tisztelt Szülők!

Kelemen Éva vagyok logopédus, gyógypedagógiai tanár és terapeuta, a Gyáli Tulipán Óvoda jelenlegi logopédusa. Pályám legelején óvónői diplomát is szereztem, óvónőként dolgoztam. Logopédusként EGYMI-nél, Szakszolgálatnál, Nevelési Tanácsadóban, valamint az ELTE Bárczi Gusztáv Általános Iskola beszédfogyatékos osztályaiban végeztem anyanyelvi terápiákat (artikuláció javítás, megkésett beszédfejlődés, dadogás, diszlexia-diszgráfia). Sikerrel alkalmaztam a Zenei helyesírás javítást („Kodály Módszert”) valamint folytattam diagnosztikus vizsgálatokat, készítettem szakvéleményt. Évek óta fogadok hallgatókat és adom át nekik szakmai tudásomat, tapasztalataimat.

A jelenlegi iskolai oktatási rendszer elvárásait ismerve, egyre inkább tartom fontosnak a korai beszédjavítást, az óvodai fejlesztést. Az iskolai tanulási nehézségek, olvasás- írás-helyesírás zavarok sokszor megelőzhetőek a beszédhibás kisgyermekek korai felismerésével, óvodai kezelésével. A témában beszélgetésre, tanácsadásra többször kaptam felkérést televíziós műsorokban.

Kedves anyukák, apukák!

Gyermekük tiszta és szép beszéde közös ügyünk, ennek érdekében szívesen veszem érdeklődésüket, kötetlen beszélgetés keretében is állok rendelkezésükre.